S radosťou oznamujeme príchod novej tváre do nášho tímu Innosign – Diany Majerčákovej. Diana k nám prichádza ako manažérka sociálnych médií a projektová pracovníčka, pripravená prispieť k rastu a úspechu našej spoločnosti.

Diana prichádza s bohatými skúsenosťami, ktoré získala na rôznych mediálnych a vzdelávacích školeniach EUDY (Európska únia nepočujúcej mládeže). Okrem toho Diana ako bývalá predsedníčka SAKMN, kde podporovala mladých nepočujúcich na Slovensku, prináša neoceniteľné skúsenosti, ktoré budú pre našu spoločnosť mimoriadne cenné. Jej úloha manažérky sociálnych médií je kľúčová pre zviditeľnenie našich aktivít a profilovanie, čo je v súlade s naším poslaním podporovať rozvoj posunkujúcich.

Marek Kanaš, riaditeľ a majiteľ Innosign, vyjadril svoju radosť:

Dianina vášeň a odhodlanie v oblasti sociálnych médií a práca na projektoch nám otvárajú nové horizonty. Jej príchod symbolizuje novú kapitolu v našom príbehu, kde budeme spoločne písať príbeh úspechu. Tešíme sa na spoluprácu s Dianou a veríme, že jej prítomnosť prinesie do nášho tímu novú energiu a perspektívu. Sme pripravení podporiť jej profesionálny rast a rozvoj v rámci spoločnosti Innosign.

Srdečne vítame Dianu Majerčákovú a tešíme sa na našu spoločnú cestu k úspechu!